پیامک صوتی

پیامک صوتی آوای پارس مهانسامانه پیامک صوتی آوای پارس مهان ابزاری است جهت برقراری تماس های خودکار انبوه.

در این سامانه باانتخاب یک محدوده خاص از روی نقشه، براحتی می توانید به شماره های ثابت محدوده مورد نظر، پیامک صوتی ارسال نمایید.

در صورتیکه شماره تلفن مخاطبین خود را دارید و میخواهید موارد خاصی همچون آدرس جدید، تخفیف ها یا اضافه شدن کالاهای جدید را به مشتریانتان اطلاع رسانی کنید یا می خواهید نام تجاری تان را یاد آوری کنید، کافیست لیست مخاطبین تان را از طریق فایل اکسل به سامانه وارد کنید و سپس اقدام به ارسال پیامک صوتی نمایید.

در سامانه پیامک صوتی آوای پارس مهان امکان فوق العاده دیگری به نام ارسال LBS نیز وجود دارد، بدین صورت که شما می توانید به محض ورود مخاطبین تان در محدوده خاصی از شهر، برای شان پیامک صوتی ارسال نمایید. به عنوان مثال می توانید برای کلیه مسافرینی که از طریق ورودی هوایی (فرودگاه) به شهر مورد نظر شما وارد می شوند، با ایشان به صورت خودکار تماس بگیرید و پیام صوتی مورد نظرتان را برای ایشان پخش نمایید. این امکان برای هر محدوده ای از شهر که مورد نظر شماست، قابل پیاده سازی می باشد، مثلا ارسال پیامک صوتی برای افرادی که از نزدیکی محل کسب و کار شما، یا نمایشگاهی که در آن حضور دارید، عبور میکنند.

نگران فایل صوتی خود نباشید، ما با کمترین هزینه ( شروع از ۳۵۰۰۰ تومان) و در کوتاهترین زمان (حد اکثر یک روز)، فایل صوتی اطلاع رسانی (نریشن) شما را با صدای فاخر و به یاد ماندنی در بهترین استودیوهای صدابرداری کشور ضبط و برایتان ارسال می کنیم.

اگر هنوز برایتان سوالی بی جواب مانده، با ما تماس بگیرید.

در عرض چند ثانیه با ایجاد حساب کاربری، سامانه ارسال پیامک صوتی رایگان آوای پارس مهان را دریافت نمایید.

مشاهده کلیه مطالب مرتبط با “پیامک صوتی

ثبت نام کنید  یا  وارد شوید