ربات رزرواسیون کارواش داریوش مشهد

ربات تلگرام رزرواسیون کارواش داریوش مشهد پارس مهان

کارواش  داریوش در مشهد با ده جایگاه شستشو و خدمات مختلف و متنوع از جمله دوراکلین و صفر شویی، پولیش، تعویض روغن، خدمات برق خودرو، سالن انتظار، کافی شاپ، اینترنت رایگان و … یکی از بزرگترین کارواش های کشور محسوب می گردد.

طی جلسات اولیه با مدیریت کارواش داریوش مشهد، و درک نیازها و جزئیات کار و خدمات کارواش، ربات رزرواسیون کارواش در مشهد توسط واحد فنی سایت شرکت پارس مهان، بر اساس نیاز مخاطب و کارفرما، طراحی و توسط واحد برنامه نویسی پارس مهان، پیاده سازی شد.

طراحی و پیاده سازی ربات تلگرام کارواش در مشهد پارس مهان

در ربات رزرو کارواش، مخاطب با مجموعه کارواش داریوش و خدمات آن آشنا می گردد، امکان درج نظر برای کاربران وجود دارد و کلیه نظرات برای مدیریت کارواش، ارسال می گردد.

همچنین کاربران می توانند با معرفی ربات و کانال تلگرام کارواش به دیگران، به ازای هر ده نفر، یک کارواش رایگان هدیه بگیرند.

رزرواسیون توسط کاربران برای خدمات کارواش حضوری، کارواش در محل و تعویض روغن، قابل انجام است و دیگر نیازی نیست که وقت خود را در صف های طولانی کارواش تلف کنند.

آدرس ربات رزرواسیون کارواش داریوش در تلگرام: @Carwash_Dariush_bot

شما هم در هر صنف و با هر نوع کسب و کاری، جهت پیاده سازی انواع ربات تلگرام، ربات اینستاگرام، ربات سروش یا ربات گپ و دیگر پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی، با ما تماس بگیرید.

خدمات ما در حوزه اپلیکشن های پیام رسان و شبکه های اجتماعی، فقط محدود به پیاده ساری ربات نیست و قبل از هر خدمت دیگری، ابتدا کسب و کار شما را تحلیل و خدمات منطبق با نیاز شما و مشتریان تان را پیشنهاد خواهیم داد.

از طریق فرم زیر و یا شماره های 05138331120 و 09036524222 با ما در تماس باشید

نام شما*

ایمیل شما*

شماره تماس*


مشاور و مجری تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارتینگ (طراحی سایت، طراحی ربات، طراحی اپلیکیشن موبایل، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، عکاسی تبلیغاتی و ساخت تیزر تبلیغاتی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب بعدی
چطور با استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام، در…